Anasayfa / Sağlık / Manisa Büyükşehir Belediyesi Personeli MOSB-MED Tıp Merkezinden İndirimli Hizmet Alacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi Personeli MOSB-MED Tıp Merkezinden İndirimli Hizmet Alacak

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MOSB-MED Tıp Merkezi arasında imzalan protokol ile belediye personeli ve birinci derece yakınları hastanenin sunduğu sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, MOS-MED Tıp Merkezi Genel Müdürü Dr. Hülya Pirinççi ’yi makamında konuk etti. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile MOSB-MED Tıp Merkezi arasında belediye çalışanları ve birinci derece yakınlarına yönelik indirim protokolü imzalandı. İmza töreninde konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç,” Büyükşehir Belediyesi personelimizin hizmeti uygun fiyata alabilmeleri amacıyla çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmalarla indirim protokolü imzalıyoruz. Bu anlamda MOSB MED Tıp Merkezi ile imzalanan protokolle personelimiz buradaki sağlık hizmetlerinden indirimle faydalanacak. Anlaşmanın tüm personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlgili Haber

Medamerican’dan yaz öncesi cilt bakımı

MEDAMERİKAN TIP MERKEZİ’NİN, TOPLUM SAĞLIĞINI BİLİNÇLENDİRME KAPSAMINDA ÜCRETSİZ DÜZENLEDİĞİ SEMİNERLERİN BEŞİNCİSİ 4 MAYIS’TA CADDEBOSTAN KÜLTÜR …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir