Anasayfa / Genel / Trump AVM’de çocuklara özel ücretsiz etkinlikler

Trump AVM’de çocuklara özel ücretsiz etkinlikler

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden keyifli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Topaç Boyama Atölyesi” ile el becerilerini gelişterecek, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek neşeli ve eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

8 Nisan Cumartesi günü, kedilerden korkmaktan bıktığı için kedi olmak isteyen sevimli farenin hikayesini anlatan “Cesur Farecik Cik Cik”, 9 Nisan Pazar her şeyden ve herkesten daha güçlü olmak isteyen çocuğun hikayesini anlatan “En Güçlü Kim” adlı tiyatro oyunları her iki günde Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Topaç Boyama Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaratıcılıkları doğrultusunda ahşap topaçları dilediklerince boyayacaklar 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Topaç Boyama Atölyesi”nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

İlgili Haber

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ‘den 23 Nisan mesajı

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ‘den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı BAŞKAN …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir