Anasayfa / Genel / Çocuklar 23 Nisan’ı Cinecity ‘nin büyülü dünyasında kutluyor

Çocuklar 23 Nisan’ı Cinecity ‘nin büyülü dünyasında kutluyor

Çocuklar 23 Nisan’ı sinemada kutluyor

Vizyondaki animasyon filmleri ve özel seansları ile çocuklara sinemayı sevdiren Cinecity, en keyifli günlerinde de onları yalnız bırakmıyor. 23 Nisan’ı doyasıya kutlamak isteyen çocuklar, her gün olduğu gibi saat 10.30’da, Hillside Etiler, Zeytinburnu Olivium Outlet Center ve İzmir Çiğli Kipa Alışveriş Merkezi’ndeki Cinecity’lerde buluşuyor.

 

Cinecity Çocukların Yanında

Sevdikleri kahramanlarla birlikte kimi zaman buzulların tepesinde, kimi zaman açık denizlerde maceradan maceraya koşan çocuklar, 23 Nisan’ı sinemada kutluyor. Özel seansları ile çocuklara sinemayı küçük yaşlardan itibaren sevdiren Cinecity, her gün olduğu gibi 23 Nisan’da da saat 10.30’da en güzel animasyon filmleriyle minik misafirlerini ağırlıyor.

Türkçe dublajlı Çocuk Sineması seansında, ses sistemi ve ışıklandırma özel olarak ayarlanıyor, ayrıca reklamlar da bu yaş grubuna uygun seçiliyor. Çocuklar, popcorn ve sevdikleri içecekler eşliğinde kendi yaşıtlarıyla birlikte sinema keyfi yaşarken, aileler de Cinecity salonlarının ayrıcalıklı lokasyonlarında kahve içip sohbet etme imkanı buluyor.

İlgili Haber

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın’ın Basın Toplantısında Yaptığı Açıklama

“Geçen hafta İslam İşbirliği Teşkilatı Bilim ve Teknoloji Zirvesi münasebetiyle Sayın Cumhurbaşkanımız Kazakistan’ın başkenti Astana’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir