Anasayfa / Yaşam / Ücretsiz PUMA Faster Classes antrenmanları başlıyor

Ücretsiz PUMA Faster Classes antrenmanları başlıyor

PUMA Faster Classes antrenmanları URBAN RIDERS’ta başlıyor!

PUMA sporseverleri antrenmanları sırasında daha güçlü ve daha hızlı olmaya teşvik etmek için “PUMA Faster Classes” spor etkinliklerine davet ediyor. 26 Mart 2017 günü başlayacak olan antrenmanlara herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.

Dünya’nın en hızlı spor markası PUMA Forever Faster mottosunu bu sezon başlattığı “Faster Classes” antrenman programı ile yeni bir seviyeye taşıyor.

PUMA, dönüşümlü olarak her hafta sunacağı spinning ve fonksiyonel antrenmanlar ile bu yıl kadın ve erkek tüm sporseverleri sınırlarını zorlamaya davet ediyor.

Bu ders bildiğin dersler gibi değil! PUMA, Faster Classes antrenmanları hem yüzlerce kalori yakıp hem sınırsız eğlenip hem de bütün stresini atmak isteyenler için tasarlandı. Bu ekibin bir parçası olmak isteyen herkes, ücretsiz bir şekilde programa katılma şansına sahip.

Spinning antremanı ile 26 Mart Pazar günü sabah 15.00’da URBN RIDERS’ta başlayacak olan ilk derse özel tüm katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor.

PUMA Faster Classes antrenmanlarına, 0530 344 87 26 nolu numarayı arayarak ücretsiz olarak kayıt olunabiliyor.

İlgili Haber

DİKKAT : İstanbul Ankara İstikametinde Yol Bakım Çalışması

Bolu Valiliği’nden yapılan açıklama Karayolları 4.Bölge Müdürlüğü tarafından Anadolu Otoyolu’nun Abant Kavşağı-Bolu Batı Kavşağı arası …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir