Anasayfa / Yaşam / İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Kütüphane Haftası sürprizi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Kütüphane Haftası sürprizi

Kitap dostlarına Büyükşehir sürprizi

Konak-Bostanlı vapuruyla seyahat edenler, İzmir Büyükşehir Belediyesi ’nin Kütüphane Haftası sürprizi ile karşılaştı. Yolculukta kitap okuyan vatandaşlara alkışlar eşliğinde bir kitap ile üzerinde “Ben okuyorum ya sen?” yazılı kokart ve ayraç hediye edildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 27 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphane Haftası için birbirinden renkli etkinlikler düzenledi. Kitap okumayı özendirmek amacıyla geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da vapur yolculuğu sırasında kitap okuyan vatandaşlara yeni bir kitap hediye edildi. Bu sürpriz yolculardan büyük beğeni aldı.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve üzerinde Ben okuyorum ya sen?” yazan kokartı kitap dostlarına takan Gönüllü Takımı, Sosyal Demokrasi Derneği ’nin Değişim Seninle Başlar isimli kitabını alkışlar eşliğinde verdi. Gönüllüler, Bostanlı –Konak gemisinin kitap okumayı çok seven kaptanı Nurullah Tınmaz ’ı da “köşkünde” ziyaret edip kitap armağan etmeyi unutmadı.

izmir Büyükşehir Belediyesi’nin kitap okumayı özendirmek amacıyla düzenlediği bu etkinliği çok beğendiklerini söyleyen kitap dostları, herkesi özellikle toplu taşıma araçlarında kitap okumaya davet etti. izmir Büyükşehir Belediyesi Gönüllü Takımı, hafta boyunca “Değişim Seninle Başlar” isimli kitaptan 1000 adet dağıtmış olacak.

İlgili Haber

Meteoroloji Müdürlüğünden İstanbul Trakya ve Batı Karadeniz İçin Yağış ve Fırtına Uyarısı

Meteoroloji web sitesinde yer alan duyuruda ; Önceki tahmin ve uyarılarımız doğrultusunda Trakya’da beklediğimiz çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir