Anasayfa / Genel / Hatay Büyükşehir Belediyesi çözüm üretmeye devam ediyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi çözüm üretmeye devam ediyor

HBB’NİN İL GENELİNDEKİ MENFEZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri il genelindeki menfez çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

HBB TAŞKINLARIN ÖNÜNE GEÇEBİLMEK AMACIYLA SIKI ÖNLEM ALIYOR

Samandağ ilçesi Yaylıca Mahallesi’nde sık sık yaşanan su birikintilerinin ve taşkınların yaşanmasına duyarsız kalmayarak çalışmalar başlatan HBB ekipleri, mahalleye menfez çalışmalarını hızlandırdı. Olası yol göçüklerinin önüne geçerek halkın can ve mal güvenliğini düşünen ekipler, çalışmalarının en kısa süre içerisinde tamamlanacağını bildirdi.

MENFEZ ÇALIŞMALARI İLE DAHA GÜVENLİ VE TEMİZ ORTAMDA ULAŞIM SAĞLANACAK

Menfez çalışmaları ile sel felaketlerinin yaşanmaması için geniş önlemler alan ekipler, mahalle sakinlerinin daha güvenli ve temiz ortamda ulaşımlarını sağlayabileceklerini ve ihtiyaç doğrultusunda çalışmalarının il genelinde devam edeceğini müjdeledi.

HİZMETTE SINIR TANIMAYAN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Yaylıca Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği hizmetten memnuniyetlerini dile getirerek hizmette sınır tanımayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ’a teşekkür etti.

İlgili Haber

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın’ın Basın Toplantısında Yaptığı Açıklama

“Geçen hafta İslam İşbirliği Teşkilatı Bilim ve Teknoloji Zirvesi münasebetiyle Sayın Cumhurbaşkanımız Kazakistan’ın başkenti Astana’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir