Anasayfa / Ekonomi / TEKNOSA , Teknoloji Perakende ve Anchor Mağaza kategorilerinin birincisi olarak iki ödüle birden layık görüldü

TEKNOSA , Teknoloji Perakende ve Anchor Mağaza kategorilerinin birincisi olarak iki ödüle birden layık görüldü

Tüketicilerin tercihi TeknoSA

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin AKADEMETRE işbirliğiyle her yıl düzenlediği “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları” araştırma sonuçlarının açıklandığı ödül gecesinde TeknoSA,  Teknoloji Perakende  ve Anchor Mağaza kategorilerinin birincisi olarak iki ödüle birden layık görüldü.

Sabancı Holding’in elektronik perakende sektöründeki öncü markası TeknoSA, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) AKADEMETRE işbirliğiyle her yıl düzenlediği “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları” araştırma sonuçlarına damgasını vurdu. Tüketicilerin beğenileri doğrultusunda belirlenen sonuçlara göre TeknoSA, “Teknoloji Perakende” ve “Anchor Mağaza” kategorilerinin bu yıl da birincisi olarak Türkiye’nin en beğenilen markaları arasındaki yerini sağlamlaştırdı.

Bu yıl 8’inci kez düzenlenen araştırma sonuçlarının açıklandığı gecede TeknoSA’nın ödüllerini Genel Müdür Bülent Gürcan, mağazalarda çalışan satış danışmanlarından oluşan bir ekiple birlikte aldı. TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, ödüle ilişkin değerlendirmesinde “TeknoSA olarak kesintisiz hizmet anlayışımızla tüketicilerimize en üst seviyede alışveriş deneyimi yaşatmak üzere çalışmalarımıza devam ediyor, yatırımlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Yaptıklarımızla tüketicilerimizin kalbinde yer edinmek, onların bir numaralı tercihi olmak bizim için çok değerli. Türkiye genelindeki tüketicilerin beğenileri doğrultusunda yapılan bu araştırmada bir kez daha çifte ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz.” dedi.

İlgili Haber

KasapDöner Dönerseverlere Kapılarını Açtı

KASAPDÖNER, BAHÇELİEVLER’DE DÖNER SEVERLERE KAPILARINI AÇTI Açılışı Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve Esenler Belediye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir