Anasayfa / Magazin / Tuğba Ekinci : Herkesin cinsel hayatı kendine

Tuğba Ekinci : Herkesin cinsel hayatı kendine

Hayatımıza 11 yıl önce ‘O Şimdi Asker’ şarkısında popo sallayan kız olarak girdi. Sivri dili ve farklı tarzıyla sık sık magazin gündemine oturdu. Bir süredir sesi soluğu çıkmıyordu.

Sizinki biraz eğlendirmenin ötesinde duruyor. Uzun süredir ortalarda yoksunuz, biraz araştırınca bu geçen zamanda komşunuza kafa attığınıza, Instagram’dan takipçilerinize hakaret ettiğinize ilişkin haberler karşıma çıktı… Nedir sizin derdiniz?

Hayatım, ben onların hiçbirini durup dururken yapmıyorum. Bir ben miyim komşusuyla kavga eden? Tamam belki benim gibi kafa atan yok ama adam karısına çok sataşıyordu ve bir birikim vardı, tartıştık, ben de kafa attım! Instagram’da yaşanana gelirsek… O uygulamaya daha yeni katılmıştım. “Çok seksisin”, “Dudakların güzel” diyenlere önceleri sustum. Ama bir süre sonra dergilerdeki kadın olmadığımı göstermem gerektiğini düşündüm, küfrü bastım. Onlara mı kaldı benim seksiliğim?

Türkiye’nin en seksi kadını diyorlar ama hiç seksi değilim. Evde pijamalar ve kalın çoraplarla dolaşırım. Seks konuşmak falan da bana göre değil. Herkesin seksi kendine… Libidom da yüksek değil. 24 saat libidoyla dolaşan biri değilim. Sevdiğim bir koku vardır. Eğer karşımdaki o kokuyu salgılarsa hissederim ve ilişkimiz başlar.
Müzikte bir görünüp bir kayboluyorsunuz.

İki albüm, üç single yaptım. Yılda tek şarkı çıkarmak bana yetiyor. İki yıl verdiğim arada babamı ve amcamı kaybettim. Rahmetli amcam Oktay Ekinci mimardı, babam da inşaat mühendisiydi. Bir süre önce onlardan bir şeyler öğrenmeye başlamıştım. Onları kaybettikten sonra da işlerini takip etmeye başladım. Geçen yıl inşaatlara 60-70 ton demir satmışımdır herhalde. O paraları bir yıl sahne yapsam kazanamazdım. Şimdi de bir masaj salonu açıyorum.

tugba-ekinci-2

tugba-ekinci-3

tugba-ekinci-4

tugba-ekinci-5

tugba-ekinci-6

tugba-ekinci-7

tugba-ekinci-8

tugba-ekinci-9

tugba-ekinci-1

İlgili Haber

Moda Panora ‘da yaşanır

MODANIN KALBİ PANORA’DA ATACAK Moda Tutkusu bloglarıyla hayatımıza giren ve 550 bin takipçi ile sosyal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir